Tule koos noortega Eesti Noorte Tantsu Ühingu liikmeks! 18. november 2016

Loodud on EESTI NOORTE TANTSU ÜHING!

Head tantsuga tegelevad noored alates vanusest 11 eluaastat ning  kõik juhendajad - olete väga oodatud astuma äsja loodud EESTI NOORTE TANTSU ÜHINGU (ENTÜ) liikmeteks!

Novembris 2016 asutasid tantsuselts Pärliine, Just Tantsukool, Eve Stuudio, Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool ja Pärnu WAF Tantsukool Eesti Noorte Tantsu Ühingu.

ENTÜ esindab, kaasab ja toetab noorte tantsu valdkonnas tegutsejaid läbi omavahelise suhtlusvõrgustiku, koostöö ja arendustegevuste ning püüab igakülgselt koondada rahalisi ressursse, et sisukaid ja vajalikke noorte tantsu toetavaid tegevusi ellu viia.

Täpsemalt saab liikmetele loodavatest võimalustest, ühingu eesmärkidest ja tegevustest lugeda kaasapanekus olevast infokirjast.

Liikmeks astumiseks tuleb täita kas personaalne või siis grupina täidetav avaldusvorm (lisatud kaasapanekus) ning saata see e-mailile noortetants@gmail.com ning koos allkirjadega ka paberkandjal postiaadressileHobujaama 12, 10117 Tallinn, Eesti Tantsuagentuur (Eesti Noorte Tantsu Ühing).

Aastane liikmemaks on 2 eurot, millest kogutakse fond noorte tantsu stipendiumiteks (ehk siis plaan on hakata tunnustama „tegijaid“ noori tantsualal).

Teie kõigi kaasabil on võimalik luua meid kõiki toetav tantsuorganisatsioon, mis on tõsiselt võetav noorte tantsu esindaja ning koostööpartner kohalike omavalitsuste, riigi ning rahvusvahelisel tasandil.


Teie koostööle ja aktiivsusele lootma jäädes,

Anne Tamm-Kivimets (Just Tantsukool), Eve Noormets (Eve Stuudio), Jane Miller Pärnamägi ja Raido Bergstein (Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool), Leili Väisa (tantsuselts Pärliine), Meeli Pärna (Pärnu WAF Tantsukool)

Info: tel. 56224717 (Jane)
noortetants@gmail.com

Täpsem info ja liikmeks astumise avaldusvormid:
Infokiri
Eesti Noorte Tantsu Ühingu põhikiri
Personaalne liikmeks astumise avaldus
Gruppide liikmeks astumise avaldus

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: