Töötuba "Kaasaegne tants - miks? kuidas? mida? 12. november 2014

14.novembril viiakse Eesti Tantsukunstnike Liidu ja kedja Writing Movementi koostöös läbi  töötuba "KAASAEGNE TANTS - MIKS? KUIDAS? MIDA?". Töötoas keskendutakse kaasaegsest tantsust kirjutamisele. Tantsust kirjutada pole lihtne ning sageli seisab kirjatüki autor vastamisi küsimustega kuidas ja mida tantsust üldse kirjutada. Töötoa raames toimuvad seminar ja avatud arutelu, mille käigus just nende küsimustega tegeletaksegi.

Seminari "Kuidas kirjutada kaasaegsest tantsust" viib läbi Kristin Valla, kes on Norra suurima päevalehe Aftenposteni poolt välja antava kultuuriajakirja K peatoimetaja. Kristin on ka ise mitmeid artikleid kirjutanud ning mõjuka kultuuriajakirja peatoimetajana omandanud selles vallas korraliku kogemuse pagasi. Kristin jagab seminari raames ideid ja nippe, kuidas ja mida üldse kaasaaegsest tantsust kirjutada. 

Peale seminari on aga kõik oodatud avatud arutelule "Mida kirjutada kaasaegsest tantsust?". Avatud arutelu paneelis räägivad tunnustatud kriitik Heili Einasto, tantsukunstnikud Svetlana Grigorjeva ja Taavet Jansen ning produtsent Doris Feldmann sellest, millised on nende ootused ühele kaasaegset tantsu kajastavale kirjatükile. Arutelu käigus tutvastame, kuivõrd sarnased või erinevad need ootused on. Kõik osalejad on oodatud kaasa rääkima. 


Töötuba on tasuta ning kõik huvilised on töötuppa oodatud!


Töötuba "KAASAEGNE TANTS - MIKS? KUIDAS? MIDA?"

Koht: Eesti Väitlusselts (Telliskivi 60A, 10412, Tallinn: Telliskivi Loomelinnaku A3 hoone 4. korrus)

 

Seminar: Kuidas kirjutada kaasaegsest tantsust?
Seminaris jagatakse ideid, kuidas kirjutada kaasaaegsest tantsust. Seminari lõpuks on igal osalejal olemas oma isiklik meelespea, tänu millele on kaasaaegsest tantsust kirjutamine lihtne ning meeleolukas. 

Seminari viib läbi Kristin Valla, kes on Norra suurima päevalehe Aftenposteni poolt välja antava kultuuriajakirja K peatoimetaja.

Keel: inglise keel

Avatud arutelu: Mida kirjutada kaasaegsest tantsust?

Avatud arutelu paneelis räägivad Heili Einasto, Svetlana Grigorjeva, Taavet Jansen ja Doris Feldmann sellest, millised on nende ootused ühele kaasaegset tantsu kajastavale kirjatükile. Diskussiooni käigus tuvastame, kuivõrd sarnased või erinevad need ootused on. Kaasa rääkima on oodatud kõik kuulajad. 


Täiendav info ja küsimused:

Monika Tomingas - 53 494 174, e-post: monika.tomingas@gmail.com


Töötuba korraldab Eesti Tantsukunstnike Liit koostöös kedja Writing Movementiga. 

Töötoa läbiviimist toetab Eesti Kultuurkapital.

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: