kedja Writing Movement raamatu esitlus 13. detsember 2014

14.detsembri õhtul esitleb kedja Writing Movement Oslo Dansens Hus'is kataloogi "Expeditions in Dance Writing: Writing Movement 2012 - 2014".
Kataloog võtab kokku ja annab ülevaate kolme aasta jooksul Writing Movementi partnerite poolt Põhja- ja Baltimaades korraldatud töötubadest ja muudest tegemistest.  Lisaks ülevaatele sisaldab kataloog ka artikleid, mis keskenduvad kaasaegsest tantsust kirjutamise ja selle kajastamise erinevatele tahkudele ning esseesid kaasaegsest tantsust.  Artiklid, mis lahkavad kaasaegse tantsu kajastamisega seotud küsimusi, on kirjutatud spetsiaalselt kataloogi jaoks. Teiste seas on kirjutanud artikli ka Ott Karulin, kultuurilehe Sirp peatoimetaja.  Kataloogis sisalduvad esseed on välja valitud Writing Movementi poolt läbi viidud essee konkursile laekunud tööde seast. Teiste hulgas jõudis kataloogi kaante vahele ka Iiris Viirpalu essee Kenneth Flaki ja Külli Roosna tantsulavastusest "The Wolf Project".
Ahjusoe kataloog jõuab Eesti lugejateni jaanuaris.  

kedja Writing Movement on Põhja- ja Baltimaade koostööprojekt, mille eesmärgiks on tõsta inimeste ja meedia teadlikkust kaasaegsest tantsust läbi tantsust kirjutajate ja tantsu kajastavate kirjutiste arvukuse ja kvaliteedi tõstmise. Oma eesmärgi saavutamiseks on partnerriikides korraldatud muuhulgas esseekonkurss ning erinevaid töötubasid inimestele, kes kirjutavad või soovivad kirjutada kaasaegsest tantsust. Lisainfo: www.writingmovement.com

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: