Kanuti Gildi SAAL ootab taotlusi 2015/2016 hooaja residentuuriks 12. aprill 2015

Residentuur Kanuti Gildi SAALis 
sügis 2015 – kevad 2016 
Püha Vaimu SAAL, Keldrisaal
Kanuti Gildi SAAL kuulututab välja konkursi residentuurideks Püha Vaimu SAALis sügisel 2015 ja kevadel 2016. 
 
Mis: Ühekuuline residentuur koos stipendiumiga Kandideerimise tähtaeg: 1. mai 2015, idee/ plaan saata aadressil saal@saal.ee  
Residentuuri kestus: 1 kuu 
Stipendium: 1000 eurot (olenemata residentuuris olevate kunstnike arvust) 
Ruum: Püha Vaimu SAAL, Keldrisaal 
Aeg: 2 residentuuri sügis 2015, 2 residentuuri kevad 2016 
 
Eelkõige on residentuur mõeldud ideedega töötamiseks, nende katsetamiseks üksi ja koos publikuga. Residentuur ei ole mõeldud etenduste ja muu tegevuse ettevalmistamiseks – sellest võib hiljem välja kasvada etendus või muu, kuid ettevalmistamine ei ole selle residentuuri eesmärk. Ühe kuu jooksul on soovituslik teha 1-4 avalikku ettenäitamist publikule. Kokku pakub Kanuti Gildi SAAL välja 2 stipendiumiga residentuuri sügisel 2015 ja 2 kevadel 2016.  
Valiku teeb Kanuti Gildi SAALi kunstiline nõukogu mai kuu jooksul (2015), eelistatud on Eestis elavad ja/või töötavad kunstnikud. 
Residentuuri toetavad Eesti Kultuurkapital ja Kanuti Gildi SAAL 
 
Lisaks pakub Kanuti Gildi SAAL võimalust ilma stipendiumita residentuuriks. Taolise stipendiumita residentuuri toimumiseks ei ole tähtajalist ja avalikku konkurssi. Samuti ei ole sel juhul tegevuslikke piiranguid ehk sellel ajal võib ka näiteks mõnda etendust ette valmistada. Kui teil on soov kasutada teatud perioodi jooksul kas Keldrisaali või Püha Vaimu SAALi, andke meile teada oma ideest aadressil saal@saal.ee  Stipendiumita residentuuri toetab Kanuti Gildi SAAL.

Residentuuri kandideerimiseks ootame teilt vabas vormis idee tutvustust, millega plaanite kuu aja jooskul töötada ning ajalist eelistust (sügis/kevad). Teadet võib edastada.  

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: